رنگ ها میتونن ظاهر فضای داخلی یک ساختمان را تغییر داده و محیط خانه را با هر روحیه ای تطابق بدهند، رنگ های رایج مثل سفید قطعا به اندازه کافی شیک و دل نشین هستند اما اگر مقداری جسور باشید و از تفاوت نترسید، رنگ های پر انرژی زیبایی و طراوت خاصی به دکوراسیون اتاق خواب شما میبخشن، در این مقاله قصد داریم چند تم با رنگ های پاستیلی به شما معرفی کنیم تا با ایده گرفتن از این طرح ها، دیزاین مد نظر خودتون رو پیاده کنید.

دکوراسیون پاستیلی اتاق خواب,دکوراسیون اتاق خوابیاسی

ترکیب دو رنگ یاسی و بفنش در کنار پارچه های ابریشمی و گلدوزی شده سبکی تلفیقی از طرح های مدرن و سنتی می باشد که می تواند نظر هر سلیقه ای را جلب کند. اگر از طرفداران سبک های سنتی – مدرن هستید، رنگ یاسی به پیاده سازی هر چه بهتر دکوراسیون مد نظر شما کمک می کند، فراموش نکنید افراط و تفریط در استفاده از وسایل دکوری همراه با رنگ یاسی را کنار بگذارید.

اتاق خواب صورتی

صورتی مونوکروم

مثل اکثر ست رنگ های پاستیلی که برای تکمیل شدن به رنگ سفید نیاز دارند، این پالت رنگی هم از ترکیب دو رنگ صورتی مونوکروم و سفید تشکیل شده، برای جذاب شدن هرچه بیشتر دکوراسیون و مشخص شدن تم پاستیلی مد نظر سعی کنید از شلوغ کردن محیط خودداری کرده و تا حد امکان سادگی را مد نظر داشته باشید.

اتاق خواب آبیآبی آسمانی

یکی از پر استفاده ترین رنگ ها در دکوراسیون اتاق خواب ، رنگ آبی است، هرچند این رنگ معمولا با آبی تیره و سفید ترکیب می شود ولی برای مینیمال شدن اتاق خوابتان از استفاده افراطی رنگ آبی نترسید، حتی اگر تمام اتاق را با رنگ آبی بپوشانید با اضافه کردن صندلی های سفید رنگ مثل صندلی راک فایبرگلاس ایزی دکوراسیون شما تکمیل می شود.

اتاق خواب گلبهی,دکوراسیون اتاق خواب

گلبهی

بر خلاف رنگ صورتی مونوکروم که برای طرح های مینیمال استفاده می شود، رنگ گلبهی انتخاب مناسبی برای طرفداران اتاق های شلوغ و پر از وسایل تزیینی و طرح های سنتی است، اگر از جمله افرادی هستنید که ترجیح شما به شلوغ بودن محیط است، گلبهی رنگ مناسبی برای دکوراسیون اتاق شماست.

دیزاین اتاق خواب,دکوراسیون اتاق خواب

صورتی کم رنگ

علی رغم پر تعداد بودن رنگ های پاستیلی اما برای انتخاب بهترین ترکیب پالت رنگ برای اتاق خواب در نهایت به خانواده صورتی، بفنش و آبی میرسیم، در صورتی که چهار ترکیب رنگ قبل با سلیقه شما سازگار نیست، قطعا جز افرادی هستید که ترجیح شما بر ساده تر بودن رنگبندی اتاق و سبک های مدرن است، اگر حدس ما درست بوده، تم صورتی کم رنگ با سفید گزینه ای مناسب برای شماست.

رنگ بندی دکوراسیون اتاق خواب

یک اتاق خواب همان طور که از اسمش پیداست باید محلی مناسب برای استراحت و آرامش باشد، انتخاب رنگ مناسب میتونه به تحقق این امر کمک کنه، برای داشتن یک اتاق خواب آرام و دلنشین مهم تر از انتخاب وسایل، بهره گیری از رنگ مناسب است، امیدواریم پالت های معرفی شده الهام بگیرید تا محل رویایی برای استراحت خودتون فراهم کنید

برای آشنایی با سبک های چیدمان بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید