با گسترش روز افزون کسب و کار های مجازی، فریلنسری و استارت آپ ها ، اغلب افراد ترجیح میدهند روند کاری خود را در منزل و اتاق خود انجام دهند، شاید تفکیک محل کار و زندگی برای شما در چنین شرایطی نامعقول به نظر برسد، اما برای افزایش بازده کاری، بهبود عملکرد و کاهش استرس ناشی از کار پیشنهاد می دهیم اتاقی را جداگانه برای محل کارتان در نظر بگیرید، اگر تصمیم به این کار دارید با ما همراه باشید تا چند سبک دکوراسیون محل کار را به شما معرفی کنیم

دکور محل کار

دلنشین مثل قفسه کتاب

قرار دادن قفسه های کتاب در اتاق کار نه تنها باعث متمایز شدن آن با اتاق خواب می شود بلکه جذابیت بصری خاصی را به آن می بخشد، این کتاب خانه ها علاوه بر زیبایی های چشم نواز می تواند شما را به مطالعه بیشتر در مورد کسب و کارتان ترغیب کند. فراموش نکنید، کتابخانه محل نگهداری کتاب است و از پر کردن آن با وسایل غیر مرتبط و تزیینی اجتناب کنید.

دکور اتاق کار

دیوار پوش های  سقفی

کاغذ های سقفی تاثیر شگفت انگیزی بر دکوراسیون محل کار دارد، طراح های با نقوش برجسته علاوه بر ایجاد فضایی آرام و مناسب به متمایز شدن هرچه بیشتر محل کارتان کمک می کند، تا حد امکان از انتخاب رنگ های جیغ برای سقف اجتناب کنید، رنگ های جیغ و بازتاب نور آن باعث خستگی ذهن شده و محیط کار را نامناسب می کند.

دکوراسیون جدید محل کار

طرح های هندسی

یکی از ترند های روز اتاق کار، استفاده از اشکال هندسی با پالت های رنگ متنوع است، این اشکال چه در قالب شکل های کاغذی سه بعدی و چه در قالب تابلو های نقاشی باعث ایجاد تمی منسجم و جذاب در طراحی شما می شود.

دیزاین محل کار

نور نور و نور

هرچقدر از تلاش کنید با کمک نور مصنوعی به روشن شدن اتاق کمک کنید باز هم نمیتوانید لامپ های مختلف را جایگزین نور طبیعی کنید، اگر شرایط انتخاب اتاقی با نور طبیعی و پنجره را دارید یک لحظه هم درنگ نکنید، نور طبیعی علاوه بر جذاب تر کردن محیط، به افزایش روحیه و شادابی بدن برای انجام کار کمک می کند.

 حتی اگر از محیط روشن فراری هستید یا شرایط کاریتان (مانند عکاسی ) ایجاب می کند در محیط تاریک کار کنید، با استفاده از پرده های متنوع میتوانید در زمان های نیاز نسبت به تاریک یا روشن کردن محیط اتاق اقدام کنید

دیزاین اتاق کار

تقارن

اگر قصد استفاده مشترک از یک اتاق کار با دوست، همسر و افراد دیگر دارید، طرح های متقارن می تواندن علاوه بر جدا سازی فضای کاری هرکدام از افراد، میتواند باعث به وجود آمدن نظم و ترتیب در اتاق شود و از شلوغی های بی مورد فاصله می گیرید.

دکور گوشه منحنی

گوشه های منحنی

وجود گوشه و کنج در اتاق کار نعمت بزرگیست که دست شما را برای تغییر دکوراسیون محل کار باز نگه می دارد، یکی از به روز ترین متد های طراحی برای گوشه های اتاق ، استفاده از میز کار های گوشه گرد می باشد، با اندکی تغیرات میتوانید این بخش از اتاق را از گوشه های قائم خسته کننده به طرحی منحنی و مینیمال تبدیل کنید و زیبایی بی نظیری را به دکور خود بدهید